ElKis/Sępica

Sępica/Elkis: Uwaga, zdrowie! Okazja!

Stałam się królikiem doświadczalnym tej metody i – zostałam wyleczona!
Do ulubionych czynności Sępicy/Elkis należy polecanie przeróżnych dóbr, a są to zazwyczaj dobra z półki: „duchowe”, nawet jeśli półka jest proweniencji rozrywkowej. Tym razem będzie inaczej, choć przecież nie do końca, bo wedle starego przysłowia, że w zdrowym ciele zdrowy duch, dbałość o cielesność, szczególnie w przedziale wiekowym 50+ staje się nie tylko przyjemnością, ale wręcz obowiązkiem, niestety.

I w ramach tych starań niezwykle słusznym jest zainteresowanie się najnowszą zdobyczą paramedyczną, która właśnie wkroczyła na polski rynek.

Jako osoba od 16 lat permanentnie wykorzystująca  zdrowotne działanie pola magnetycznego zgodzić się muszę, że był to wynalazek  XX wieku, zaś metoda zdrowotnych nano-plastrów, czyli „bezigłowej akupunktury”, to wynalazek XXI wieku.

Stałam się królikiem doświadczalnym tej metody i – zostałam wyleczona!

Ogarnięta niedawno wielkim bólem z powodu rwy kulszowej i rzucona przez nią w konieczność istnienia w formie złamanej w pół łodygi – rzuciłam się w nadzieję szybkiego powrotu do pionu i do życia bez katastrofalnego bólu w prawym półdupku.

Już po pierwszym przyklejeniu plastrów ból wydatnie się zmniejszył! A zgięta ma sylwetka w ciągu trzech dni od małpiej przeszła do ludzkiej!  W ekspresowym tempie kilku następnych dni ból mijał dalej, przeklęta rwa zdychała nieodwracalnie. Bez żadnych chemicznych piguł! Bez żadnych zastrzyków! Bez żadnych skutków ubocznych!

Wystarczyło nieinwazyjne, niechemiczne, nietoksyczne i nietransdermalne, czyli nie przenikające przez skórę nano-plastry przylepić w odpowiednich miejscach ciała, a ból znika i stan zapalny jest zredukowany.

Powiem więcej: nano-plastry w ogromnej mierze zlikwidowały przewlekłe bóle stawowe mojej przyjaciółki i ogromnie zmniejszyły przewlekłą opuchliznę nogi mojej siostrzenicy.

W jaki sposób przełomowa nanotechnologia medyczna, stworzona na potrzeby amerykańskiego wojska i używana przez światowej sławy sportowców, lekarzy i celebrytów może pomóc zredukować najcięższy ból, przyspieszyć procesy samoleczenia i zwiększyć energię? Na te i inne pytania odpowie sam twórca tej metody, dr DAVID SCHMIDT już 25 września. Wiecej informacji i rezerwacja biletów (w miejsce "ID osoby zapraszającej"  wpisz: 789837)

Polecam!

Elżbieta Kisielewska
foto: Alicja Kozłowska


Dołącz do dyskusji - napisz komentarz

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.
Obraźliwe komentarze są blokowane wraz z ich autorami.

 • Elżbieta 12/09/2012, 12:13

  Fuj! Znowu ukryta reklama. Wciąż jesteśmy z namolnością i siłą inercji poddawani póbie podatności na łaskawą stronę uchylania rąbka tajemnic, które kryją tę właściwa formę przekazu.

  Dobrze, że fiolet i duża/gruba czcionka są wyróżnikiem. Kto chce tego typu informację przyjmie za złoty środek. Ci co skończyli gimnazjum nie dadzą się nabrać.

  Mówi się, ze jest nas wykształconych 40%. Ponoć w tym jesteśmy na samym przodku w światowych rankingach, a mimo to bezrobcie rośnie.

  Kto zdrów, już leci na skrzydłach Sępicy do rejestracji. Jak wierzyć? Jak wierzyć w przekaz? Jak wierzyć, kiedy pieniędzy brak? Do kogo ta mowa?

 • WIELBICIEL 07/09/2012, 16:23

  Sześć wpisów, to prawie sukces. Na mój ogląd, jeśli z dłoni zniknie liczba pięć, wpisów przybędzie, choć ja tego nie mogę zapewnić.

  Tak mi się wydaje, jak i autorce, że tego typu działalnością reklamową uaktywni odwiedzjących doktora tą drogą, to ona prowadzi do nikąd. Doktora naukowego, czy innej maści?

  Zapomniała Pani napisać ile ta "zabawa" kosztuje.

  Wpisowe:
  Koszt konferencji:
  – 60 PLN przy rezerwacji i wpłacie do 5 września (nieaktualne)
  – 90 PLN przy rezerwacji i wpłacie do 12 września
  – 120 PLN przy rezerwacji i wpłacie do 20 września
  200 PLN w dniu Konferencji

  Jaki procent dla Sciemnicy? Jesli jest potrzeba mogę służyć za kasjera.
  Kto w to uwierzy?
  Oj, Pani Sępico, dziwna gra.

 • Imienniczka 05/09/2012, 18:02

  Pani Sępico, dziękuję za wieści o nietypowym wydarzeniu.

 • Narrator 05/09/2012, 15:35

  O Palmę bym zapytał, ale ona się wczoraj rozpuściła, albo została pochłąnieta przez łakomczuchów płci odmiennej. Nie ta kiczowata, ta, która próbowała się do niej upodobnić. Tylko Genrał nie dał się nabrać, wciąż sprężystym krokiem daje dyla z tego miejsca.

  Autorka Palmy odezwała się w mediach, w których stara się nam udowodnić, że w swoich działaniach z pełną konsekwencją odmowy przyjmowania odznaczeń od władz miasta, daje dowód pełnej lojalności z pierwotną ideą. Honorowa?
  Ten plastikowy twór to tylko odskocznia od właściwych wartości.

  Czytałem, oczy przecierałem, okazało się, że to coś z napiętnowanym mianem dzieła ma być pomnikiem pamięci tych żydowskich mieszkańców co zamieszkiwali stolicę przed II wojną i zostali straceni i wymordowani w zagładzie tego miasta.

  Daleka paralela, teraz wiem dlaczego mamona na realizację przyszła z USA. Mocne wsparcie, by tubylców przekonać do tego wizerunku. Nie można tego tworu uznać za dzieło, to jeszcze jeden kicz w naszej miejskiej przestrzeni. Kicz, choć nikt nie zna formułki na jego udowodnienie.

  Na tym portalu, nie można odwoływać się do innych źródłowych stron. Polecam więc stronę tvnwarszawa, na której można odszukać hasła palma. Kuriozum.

  Pani Sępicy wielkie ukłony za krzewienie, chaszczy, które mają kłopoty z odrostem.

  Mniej reklamy, więcej treści!!! :)))

  Dotyczy również wyżej umieszczonego wpisu, który traktuje nas za osoby nieodporne na wiedzę. Serca w górę, reszta sama w ślad pójdzie.

 • WIELBICIEL 05/09/2012, 14:56

  Ze nikt nie odczytal intencji? To szyta grubymi nicmi reklama.
  Troche to nieuczciwe, ale tak sie to wszystko nam poukladalo, ze wolnoc Tomku w swoim domku.
  Nie podoba mi sie ta dlon rozlozona z wyrazna liczba piatka.
  A dzisiaj mamy szostki za oceny celujace.
  To gdzie ten szosty palec? Pyta mezczyzna po piecdziesiatce.

 • braga 05/09/2012, 11:58

  zabobony , czary, gusła , gdzie tu wykształcenie ????

 • Ulka 05/09/2012, 0:04

  W medycynie powinny nastąpić zmiany, bo to co teraz się dzieje jest nie do zaakceptowania. Jestem otwarta na nowinki, a cuda się zdarzają:)

 • Alicja 04/09/2012, 16:01

  Brzmi bardzo tajemniczo. Ja tam nie wierzę w takie cuda.